ORGANIZATORIAI

Lietuvos meno galerininkų asociacija (LMGA)
Ofiso  adresas: J.Basanavičiaus g. 1, Vilnius
Įmonės kodas: 191918446
LT 797300010002450309
Tel.: (8 5) 261 0975
El. paštas info@artvilnius.com
www.artvilnius.com

ARTVILNIUS VADOVĖ

Diana Stomienė
diana.stomiene@artvilnius.com
+ 370 5 2610975

MENO VADOVĖ

Sonata Baliuckaitė
sonata@artvilnius.com

(Motinystės atostogose)

DALYVIŲ PROGRAMOS KOORDINATORĖ

Gabija Tarabilda
gabija@artvilnius.com
+370 626 03184

KOMUNIKACIJOS VADOVĖ

Rasa Barčaitė
rasa@artvilnius.com
+ 370 605 31 389

RĖMIMO PROJEKTŲ VADOVĖ

Joana Trimonienė
joana@artvilnius.com
+370 610 05 410

PROJEKTO VADYBININKAS

Linas Karpauskas
linas@artvilnius.com
+370 662 29701

ARCHITEKTŪRA

Olga Voišnis
Very Good Architecture Company
+370 605 10 717

GRAFINIS DIZAINAS

Marek Voida

FINANSININKĖ

Daiva Davainienė
daiva@artvilnius.com
+370 68758784